Technikum Usług Fryzjerskich „DEHAG extra” w Białymstoku

Białystok Krakowska 9

Adres: Białystok
Krakowska 9
Typ: TechnikumTyp: Niepubliczna o uprawnieniach szkoły publicznejTelefon: Telefon857499446Fax: Fax857499446Strona szkoły: www.dehagextra.plWielkość: Miasto powyżej 5 tys.mieszkańcówREGON: 20072784200000Kategoria uczniów: Dzieci lub młodzieżSpecifika: brak specyfikiZłożoność: Dane własne

Jedna opinia:

1. Bardzo sie starałam żeby móc znaleźli gdzieś wyrazić moją opinie na temat tej szkoły. Zdecydowanie niepolecam ponieważ Technikum jest płatne co roku, gdzie pisze że nie jest. Właściciele kombinują jakby tu zarobić i najwiecej nabrać. Kosmetyki z salonu za ktore niby się płaci wcale nie są dostępne dla uczniów. Praktyki kończą się w 3klasie, więc 4 klasa przez rok niema styczności z zawodem.

Kategoria: Technikum Miejscowość: Białystok Odwiedzin: 351 Ocena: