Kraków os. Tysiąclecia 57

Patron: im. Komisji Edukacji NarodowejAdres: Kraków
os. Tysiąclecia 57
Typ: Szkoła podstawowaTyp: PublicznaTelefon: Telefon126482490Fax: Fax126482490Strona szkoły: www.sp126.edukonekt.plWielkość: Miasto powyżej 5 tys.mieszkańcówREGON: 00070927600000Kategoria uczniów: Dzieci lub młodzieżSpecifika: brak specyfikiIlość uczniów, wychowawców...: 298Złożoność: Dane własne

Jedna opinia:

1. Z czystym sumieniem mogę polecić tę szkołę. Dwa lata temu staliśmy przed wyborem szkoły dla naszej Córki. Analizowaliśmy jeszcze trzy szkoły w okolicy naszego miejsca zamieszkania. Wybór padł na SP 126, po części za namową naszych znajomych, jak i wywiadu środowiskowego. Atuty szkoły: tylko szkoła podstawowa !, miła, rodzinna atmosfera (nie moloch); bezpieczna szkoła! , serdeczna atmosfera; fachowa i zróżnicowana wiekiem kadra pedagogiczna!; zróżnicowane i aktywizujące metody nauczania i angażowania tych, którzy wykazują chęć i wolę. Wystarczająca ilość zajęć dodatkowych realizowanych w ramach tzw. kół zjęciowych. Sprawnie działająca świetlica z przesympatycznymi i pomocnymi Opiekunami. Szczerze polecam wszystkim wahającym się w podjęciu tej niełatwej decyzji.

Kategoria: Szkoła podstawowa Miejscowość: Kraków Odwiedzin: 762 Ocena: