Szkoła Europejska – gimnazjum U. Moryc Sp.J.

Łódź Tuszyńska 31

Adres: Łódź
Tuszyńska 31
Typ: GimnazjumTyp: Niepubliczna o uprawnieniach szkoły publicznejTelefon: Telefon426821210Fax: Fax426825595Strona szkoły: szkolaeuropejska.plWielkość: Miasto powyżej 5 tys.mieszkańcówREGON: 10148002200000Kategoria uczniów: Dzieci lub młodzieżSpecifika: brak specyfikiZłożoność: Dane własne

Jedna opinia:

1. Wszyscy, którzy stoją przed wyborem szkoły, powinni się zastanowić, jakie mają oczekiwania z tym związane. Dla mnie najważniejsza było to, by szkoła nauczyła mnie biegle mówić w obcych językach. I dzięki Szkole Europejskiej cel ten udało się osiągnąć. Dużym plusem są małe klasy (wiadomo, że w takich jest więcej możliwości do rozmowy i łatwiej przyswaja się materiał) i sami nauczyciele, którzy często są też wykładowcami na uczelniach wyższych.

Kategoria: Gimnazjum Miejscowość: Łódź Odwiedzin: 361 Ocena:
Głosów: 1